Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 20.05.2019.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AustralijaAUD171,388373,181274,974171,351775,010771,388374,9741
AustrijaATS10,00008,57100,00008,39960,00000,00000,0000
BelgijaBEF1000,0000292,36290,00000,00000,00000,00000,0000
Bosna i HercegovinaBAM158,823860,301261,778658,793761,808758,823861,7786
DanskaDKK115,404415,791316,178215,396516,186115,404416,1782
EMUEUR1115,6981117,9389120,1797115,5801120,2977115,6981120,1797
FinskaFIM10,000019,83590,00000,00000,00000,00000,0000
FrancuskaFRF10,000017,97970,00000,00000,00000,00000,0000
GrckaGRD1000,000034,61160,00000,00000,00000,00000,0000
IrskaIEP10,0000149,75150,00000,00000,00000,00000,0000
ItalijaITL1000,00006,09100,00000,00000,00000,00000,0000
JapanJPY10093,604695,955598,306493,556698,354493,604698,3064
KanadaCAD176,791878,720480,649076,752480,688476,791880,6490
KinaCNY114,692615,304815,917014,463016,146614,692615,9170
KuvajtKWD10,0000347,49230,00000,00000,00000,00000,0000
LuksemburgLUF1000,0000292,36290,00000,00000,00000,00000,0000
NemackaDEM10,000060,30120,000059,09520,00000,00000,0000
NorveškaNOK111,746712,041712,336711,740712,342711,746712,3367
PortugalijaPTE1000,000058,82770,00000,00000,00000,00000,0000
Ruska FederacijaRUB11,50391,63471,73281,47121,76551,50391,7328
SADUSD1103,1555105,7463108,3371103,1026108,3900103,1555108,3371
ŠpanijaESP1000,000070,88270,00000,00000,00000,00000,0000
SrbijaRSD11,00001,00001,00001,00001,00001,00001,0000
ŠvajcarskaCHF199,2664104,4909109,715498,7439110,237999,2664109,7154
ŠvedskaSEK110,697910,966611,235310,692411,240810,697911,2353
Velika BritanijaGBP1131,3499134,6488137,9477131,2826138,0150131,3499137,9477

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: