Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 18.03.2019.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AustralijaAUD172,258974,073775,888572,221975,925572,258975,8885
AustrijaATS10,00008,58020,00008,40860,00000,00000,0000
BelgijaBEF1000,0000292,67800,00000,00000,00000,00000,0000
Bosna i HercegovinaBAM158,887260,366261,845258,857061,875458,887261,8452
DanskaDKK115,430615,818116,205615,422616,213615,430616,2056
EMUEUR1115,8227118,0660120,3093115,7047120,4273115,8227120,3093
FinskaFIM10,000019,85730,00000,00000,00000,00000,0000
FrancuskaFRF10,000017,99900,00000,00000,00000,00000,0000
GrckaGRD1000,000034,64890,00000,00000,00000,00000,0000
IrskaIEP10,0000149,91290,00000,00000,00000,00000,0000
ItalijaITL1000,00006,09760,00000,00000,00000,00000,0000
JapanJPY10091,038993,325495,611990,992395,658591,038995,6119
KanadaCAD176,268778,184280,099776,229680,138876,268780,0997
KinaCNY114,889515,509916,130314,656916,362914,889516,1303
KuvajtKWD10,0000342,71700,00000,00000,00000,00000,0000
LuksemburgLUF1000,0000292,67800,00000,00000,00000,00000,0000
NemackaDEM10,000060,36620,000059,15890,00000,00000,0000
NorveškaNOK111,927412,227012,526611,921312,532711,927412,5266
PortugalijaPTE1000,000058,89110,00000,00000,00000,00000,0000
Ruska FederacijaRUB11,47961,60831,70481,44751,73701,47961,7048
SADUSD1101,5817104,1330106,6843101,5297106,7363101,5817106,6843
ŠpanijaESP1000,000070,95910,00000,00000,00000,00000,0000
SrbijaRSD11,00001,00001,00001,00001,00001,00001,0000
ŠvajcarskaCHF198,7174103,9130109,108798,1978109,628298,7174109,1087
ŠvedskaSEK111,013811,290411,567011,008111,572711,013811,5670
Velika BritanijaGBP1134,8477138,2344141,6211134,7785141,6903134,8477141,6211

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: