Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 16.10.2019.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AustralijaAUD169,975071,732473,489869,939173,525769,975073,4898
AustrijaATS10,00008,53990,00008,36910,00000,00000,0000
BelgijaBEF1000,0000291,30460,00000,00000,00000,00000,0000
Bosna i HercegovinaBAM158,610960,082961,554958,580861,585058,610961,5549
DanskaDKK115,343515,728916,114315,335716,122115,343516,1143
EMUEUR1115,2793117,5120119,7447115,1618119,8622115,2793119,7447
FinskaFIM10,000019,76410,00000,00000,00000,00000,0000
FrancuskaFRF10,000017,91460,00000,00000,00000,00000,0000
GrckaGRD1000,000034,48630,00000,00000,00000,00000,0000
IrskaIEP10,0000149,20950,00000,00000,00000,00000,0000
ItalijaITL1000,00006,06900,00000,00000,00000,00000,0000
JapanJPY10095,591297,9920100,392895,5422100,441895,5912100,3928
KanadaCAD178,650480,625782,601078,610182,641378,650482,6010
KinaCNY114,400615,000615,600614,175615,825614,400615,6006
KuvajtKWD10,0000350,46820,00000,00000,00000,00000,0000
LuksemburgLUF1000,0000291,30460,00000,00000,00000,00000,0000
NemackaDEM10,000060,08290,000058,88130,00000,00000,0000
NorveškaNOK111,365611,651111,936611,359811,942411,365611,9366
PortugalijaPTE1000,000058,61470,00000,00000,00000,00000,0000
Ruska FederacijaRUB11,52081,65301,75221,48771,78521,52081,7522
SADUSD1103,8907106,4999109,1091103,8374109,1624103,8907109,1091
ŠpanijaESP1000,000070,62610,00000,00000,00000,00000,0000
SrbijaRSD11,00001,00001,00001,00001,00001,00001,0000
ŠvajcarskaCHF1101,4139106,7515112,0891100,8802112,6228101,4139112,0891
ŠvedskaSEK110,586910,852811,118710,581511,124110,586911,1187
Velika BritanijaGBP1132,5389135,8677139,1965132,4710139,2644132,5389139,1965

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.