Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 03.06.2020.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AustralijaAUD171,003572,786874,570170,967174,606571,003574,5701
AustrijaATS10,00008,54540,00008,37450,00000,00000,0000
BelgijaBEF1000,0000291,49060,00000,00000,00000,00000,0000
Bosna i HercegovinaBAM158,648360,121361,594358,618361,624358,648361,5943
DanskaDKK115,388715,775216,161715,380816,169615,388716,1617
EMUEUR1115,3528117,5870119,8212115,2353119,9387115,3528119,8212
FinskaFIM10,000019,77670,00000,00000,00000,00000,0000
FrancuskaFRF10,000017,92600,00000,00000,00000,00000,0000
GrckaGRD1000,000034,50830,00000,00000,00000,00000,0000
IrskaIEP10,0000149,30470,00000,00000,00000,00000,0000
ItalijaITL1000,00006,07290,00000,00000,00000,00000,0000
JapanJPY10094,315196,683999,052794,266899,101094,315199,0527
KanadaCAD175,808677,712679,616675,769879,655475,808679,6166
KinaCNY114,161114,751115,341113,939815,562414,161115,3411
KuvajtKWD10,0000340,43720,00000,00000,00000,00000,0000
LuksemburgLUF1000,0000291,49060,00000,00000,00000,00000,0000
NemackaDEM10,000060,12130,000058,91890,00000,00000,0000
NorveškaNOK110,772411,043011,313610,766911,319110,772411,3136
PortugalijaPTE1000,000058,65210,00000,00000,00000,00000,0000
Ruska FederacijaRUB11,40711,52951,62131,37661,65191,40711,6213
SADUSD1102,3704104,9415107,5126102,3180107,5650102,3704107,5126
ŠpanijaESP1000,000070,67120,00000,00000,00000,00000,0000
SrbijaRSD11,00001,00001,00001,00001,00001,00001,0000
ŠvajcarskaCHF1103,6922109,1497114,6072103,1465115,1529103,6922114,6072
ŠvedskaSEK111,006311,282711,559111,000611,564811,006311,5591
Velika BritanijaGBP1128,8254132,0609135,2964128,7594135,3624128,8254135,2964

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.