Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 28.01.2022.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD172,341674,158575,975472,304576,012572,304576,0125
AUSTRIJAATS10,00008,54530,00008,37440,00008,20690,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,647660,120661,593658,617661,623657,445261,6236
DANSKADKK115,406615,793516,180415,398716,188315,398716,1883
EMUEUR1115,3516117,5857119,8198115,2340119,9374115,2340119,9374
JAPANJPY10089,118991,357193,595389,073293,641089,073293,6410
KANADACAD180,817982,847784,877580,776584,918980,776584,9189
KINACNY115,913716,576817,239915,665117,488515,665117,4885
NEMACKADEM10,000060,12060,000058,91820,000057,73980,0000
NORVEŠKANOK111,512411,801512,090611,506512,096511,506512,0965
RUSKA FEDERACIJARUB11,24601,35431,43561,21891,46261,21891,4626
SADUSD1102,8005105,3824107,9643102,7478108,0170102,7478108,0170
ŠVAJCARSKACHF1107,6896113,3575119,0254107,1228119,5922107,1228119,5922
ŠVEDSKASEK110,966911,242311,517710,961211,523410,961211,5234
VELIKA BRITANIJAGBP1137,8995141,3629144,8263137,8288144,8970137,8288144,8970

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.